Ланцюги безшумні

Це чудовий варіант для передачі високих моментів, що крутять, при мінімальному рівні шуму (звідси назва «безшумні»).

Цей тип ланцюгів відомий також як приводні зубчасті ланцюги – альтернатива роликовим. Це чудовий варіант для передачі високих моментів, що крутять, при мінімальному рівні шуму (звідси назва «безшумні»).

Фахівці також рекомендують модифікації із шарніром тертя-качення для побудови швидкісних передач на транспортній техніці чи промислових верстатах.

Зубчасті ланцюги застосовуються в конвеєрних стрічках, промислових верстатах та текстильних машинах, снігоходах та інших механізмах.

Особливості та переваги
безшумних ланцюгів

  • Зуби безшумних ланцюгів під час експлуатації зазнають рівних зусиль – знос ланцюга не впливає на якість роботи передачі;

  • Питома потужність зубчастих моделей вища, ніж у роликових аналогів, а вібрація – навпаки, нижча.

  • Безшумні ланцюги демонструють високу плавність ходу. Ланки і весь ланцюг загалом важать небагато, тому під час зачеплення удар незначний;

  • Зубчасті ланцюги працюють швидше за роликові (швидкість роботи безшумних моделей становить до 40 м/с)..

     

Особливості безшумних ланцюгів

Безшумний ланцюг – це гнучка рейка із шарнірно з’єднаними зубчастими пластинами, які зчіплюються із зубчиками колеса.

Ланцюги імпортного виробництва, як правило, мають евольвентне зачеплення (зубчики окреслені по евольвенті кола, такі ланцюги не можна використовувати у поєднанні із зубчастими прямобічними колесами).

Ланки безшумних ланцюгів ПЗ виробляються високотехнологічним методом штампування.

Завдяки цьому вдається досягти плавного та рівного завантаження, а також рівномірного зносу елементів. В наявності – ланцюги з двостороннім та одностороннім зчепленням.

Щоб не допустити зісковзування безшумних ланцюгів із зірочок у процесі експлуатації, використовується напрямна пластина (вона може розташовуватися збоку або посередині).

Як зробити замовлення?

Ось ще кілька бонусів для наших клієнтів:

1. Ми розуміємо, наскільки важливо зберегти працездатність техніки та не допустити простою обладнання. Ви можете замовити необхідні комплектуючі в будь-який час – працюємо 7 днів на тиждень.

2. За оптові замовлення надаємо знижку 5% (ланцюги поставляються в котушках по 50 метрів).

3. Замовлені ланцюги відправляємо щодня, відразу після надходження оплати. Транспортну компанію ви вибираєте самі («Нова пошта», «Делівері», САТ, «Нічний експрес», «Інтайм», «Гюнсел»). Можливий післяплата.

Технічні
характеристики
ланцюгів

З більш детальними характеристиками приводних ролікових ланцюгів ви можете ознайомитись в таблиці

Потрібна
консультація?

Заповніть форму і ми зв’яжемося з вами.

Наші інженери допоможуть підібрати ланцюги та інші комплектуючі для вашої моделі обладнання.